В центре внимания:

Депутати облради хочуть стежити за дотриманням законності на митних постах Львівщини

Депутати облради хочуть стежити за дотриманням законності на митних постах Львівщини

Завтра, 30 січня, під час сесії Львівської обласної ради депутати розглядатимуть питання "Про створення робочої комісії обласної ради з вивчення та моніторингу стану дотримання законності на митних постах, що знаходяться на території Львівської області".

Відповідне питання внесли у порядок денний II пленарного засідання XIII чергової сесії Львівської обласної ради.

Як йдеться у проекті рішення, в обласній раді хочуть утворити робочу комісію з вивчення та моніторингу стану дотримання законності на митних постах, що знаходяться на території Львівщини.

Така робоча комісія, у випадку виявлення порушень митного законодавства України, має "негайно залучати уповноважених представників правоохоронних органів для вжиття заходів щодо їх фіксації".

Також членам комісії рекомендуватимуть утримуватися від вчинення дій, які виходять за межі наданих їм повноважень.

"Доручити робочій комісії, за результатами роботи, подати до Львівської обласної ради свої обґрунтовані висновки та пропозиції щодо ситуації із станом дотримання законності на митних постах, що знаходяться на території Львівської області ", – йдеться у проекті рішення.

До складу робочої комісії повинні увійти 7 депутатів обласної ради на чолі з головою Євгеном Бубою, а також два представники громадськості.

Зазначимо, у персональний склад робочої комісії, який вказаний у проекті рішення, не увійшли депутати від ВО "Свобода", "Самопомочі", ВО "Батьківщина" та "Народного руху України".

Остаточне рішення щодо створення комісії із вивчення та моніторингу стану дотримання законності на митних постах Львівщини депутати прийматимуть завтра, 30 січня.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.01.2018 13:40 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.