В центре внимания:

Дерево, що понівечило авто нардепки Юринець, могло бути аварійним

Народна депутатка Оксана Юринець на своїй сторінці у Facebook оприлюднила відповідь Галицької районної адміністрації Львова на своє депутатське звернення щодо зрізаних дерев на вулиці Валовій.

"Щоб ви знали, дерева, які зрізали на Валовій, були аварійними (читайте нижче відповідь організаторів чистки).
Бачите, і в природи є справедливість. Якісь надзвичайні сили врятували від незручності і самотності те одне-однісіньке дерево, яке в вересні впало на моє авто. А то мусило би отак стояти єдине живе і здоровеньке (за тодішньою версією комунальників) в компанії бідних і недужих", – прокоментувала документ Оксана Юринець

У документі йдеться, що комісія, до якої увійшли представники Державної екологічної інспекції, управління екології та ландшафтного планування Львівської міської ради і Галицької районної адміністрації, провела обстеження дерев на вулиці Валовій.

За результатами обстеження встановлено, що зелені насадження там є у незадовільному стані й підлягають видаленню. Видалення дерев задокументували відповідним актом.

Нагадаємо, що у середині вересня дерево на вулиці Валовій у Львові впало на припарковане авто Оксани Юринець. Решту дерев, що залишились, зрізали у січні. Раніше її переконували, що дерева на вулиці Валовій не аварійні і зрізати їх ніхто не мав наміру. Відтак вона надіслала звернення з проханням надати інформацію на підставі чого повністю зрізали дерева на стоянці на вулиці Валовій.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.03.2018 14:41 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.