В центре внимания:

Десять загиблих за останню добу

Десять загиблих за останню добу

Таку сумну новину з охопленого антиурядовими протестами Ірану передав 1 січня сайт ВВС. А загалом з початку вуличних демонстрацій тут втратили життя вже щонайменше 12 осіб. Зокрема, у ніч на понеділок аж шість людей померли від вогнепальних поранень у Туйсеркані на заході Ірану. У невеликому адміністративному центрі Ізі на південному заході країни демонстранти били вікна в банках і не розходилися до півночі. Поліції довелося втрутитися для підтримки порядку і безпеки. При цьому в правоохоронних органах заперечують, що по демонстрантах був відкритий вогонь на ураження.

У понеділок, 1 січня, під час надзвичайного засідання меджлісу (так називається однопалатний парламент країни) президент Хасан Роухані заявив, що до антиурядових демонстрацій в Ірані призвело втручання третіх країн, в першу чергу Саудівської Аравії. На його думку, вороги розсерджені «успіхами і прогресом іранської нації і дали обітницю накликати на Іран регіональні проблеми».

Втім, вказавши на зовнішнє втручання, глави держави не виключив і низки внутрішніх дестабілізуючих факторів, в першу чергу, економічного характеру і пообіцяв активніше боротися з безробіттям, забрудненням повітря та інфляцією.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.01.2018 19:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.