В центре внимания:

Де стіна на кордоні з Росією?

Де стіна на кордоні з Росією?

Цей будівельний проект був ініційований керівництвом України в 2014 році. Високу активність на його підготовчому етапі виявляв тодішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Але вже тоді з цього приводу чулися іронічні зауваження і раз-по раз лунало винесене у заголовок запитання.

І ось у вівторок, 8 серпня, після серії масових обшуків у справі про викрадення коштів при будівництві стіни на кордоні з Росією, було затримано шістьох осіб. Про це електронні ЗМІ повідомляють з посиланням на Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). У числі затриманих є посадові особи прикордонної служби України та працівники підприємств-підрядників. Окрім того, правоохоронці вивчають зібрані під час обшуків докази і вирішують питання про затримання інших осіб. За оцінками слідства, внаслідок злочинних дій працівників прикордонної служби та приватних підприємців державі нанесено збитків на суму понад 16 мільйонів гривень ($ 622 тисячі).

У середині червня поточного року заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян заявив, що проект реалізований лише на 14% і вести заплановані роботи в повному обсязі перешкоджає брак фінансування.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.08.2017 23:51 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.