В центре внимания:

Джиммі Картер хоче їхати до Кім Чен Ина

Джиммі Картер хоче їхати до Кім Чен Ина

Дещо несподівану новину розповсюдили 22 жовтня провідні інформаційні агенції світу з посиланням на газету The New York Times. В інтерв’ю цьому виданню 39-й президент США і лауреат Нобелівської премії миру заявив про свою готовність відправитися з миротворчою місією до Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР). Це при тому, що 1 жовтня Джиммі Картеру виповнилося 93 роки, а така поїздка, однозначно, буде виснажливою і фізично, і психологічно.

Наразі ініціатива не знайшла відгуку у Білому домі. Однак досвідченого політика це не розчарувало і він бадьоро заявив: «Якщо знадоблюся, то буду в їх розпорядженні». Він вважає, що адміністрація нинішнього президента США переоцінює вплив офіційного Пекіна на Північну Корею. Особливо на її лідера Кім Чен Ина. Адже той ніколи не відвідував Китай, на відміну від свого батька Кім Чен Іра, що був близький з китайським керівництвом.

Джиммі Картер, який належить до Демократичної партії, був президентом США з 1977 по 1981 рік. У середині 1990-х, всупереч запереченням тодішнього президента Білла Клінтона, відвідав Пхеньян і уклав угоду з Кім Ір Сеном – дідом нинішнього лідера КНДР.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.10.2017 19:09 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.