В центре внимания:

Дипломат вдався до психіатричної лексики

Дипломат вдався до психіатричної лексики

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у середу, 7 березня, написав у мережі Twitter: «Дотримуватися українського законодавства для в’їзду в окупований Крим – це, звісно, позитив. Але законний в’їзд для ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів на окупованій території – це точно шизофренія».

Йдеться тут про намір журналістки й телеведучої, а нині – кандидатки у президенти Росії Ксенії Собак відвідати анексований Крим. Вона вирішила не робити цього підпільно, а надіслала в українське посольство у Москві листа з проханням дозволити їй в’їзд на півострів з території материкової України.

Цього ж дня прес-секретар пані Собчак Ксенія Чудінова повідомила, що агітації під час запланованої поїздки не буде. За її словами, є лише намір «зустрітися з кримськими татарами і жителями Криму, щоб зрозуміти їхні проблеми, почути їх».

Павло Клімкін має з цього приводу іншу думку: «Щоб поспілкуватися з кримськими татарами, треба приїхати до Києва та зустрітися з Меджлісом, який визнаний в усьому світі та заборонений в окупованому Криму. Сподіваюсь, пані Собчак на стороні цивілізованого світу».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

07.03.2018 18:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.