В центре внимания:

Дипмісія США у Росії може зменшитися на дві третини

Дипмісія США у Росії може зменшитися на дві третини

У понеділок, 31 липня, цю новину аналізує агенція Reuters. Нагадаємо, що у п’ятницю, після прийняття американським Конгресом законопроекту про розширення антиросійських санкцій, Міністерство закордонних справ Росії запропонувало США скоротити число працівників у дипломатичних установах, а також призупинило використання американським посольством в Москві складів і дачі. А вчора президент Володимир Путін заявив, що 755 працівників дипломатичного відомства США повинні будуть припинити свою роботу в Росії.

Нові санкції, прийняті Конгресом, частково стали реакцією на висновки американських спецслужб щодо втручання Росії у президентські вибори в США в 2016 році, а також спрямовані на те, щоб покарати Москву за анексію Криму у 2014 році. Натомість російські кроки у відповідь свідчать, що у Кремлі вже не тішать себе надіями на поліпшення відносин з Білим домом після приходу туди Дональда Трампа.

Держдепартамент США не називає загальної чисельності працівників посольства у Москві та консульств у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці. Але за неофіційною інформацією це близько 1.100 осіб. І у тому числі немало найнятих громадян Росії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.07.2017 22:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.