В центре внимания:

Директор Львівського бронетанкового заводу продовжує працювати

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції, передає кореспондент Варіантів.

Як пояснив Роман Тимків, офіційного документа від "Укроборонпрому" щодо відсторонення його з посади директора заводу станом на сьогодні не надходило. Відтак підстав для відсторонення наразі немає.

"Я не виключаю, що НАБУ може подати клопотання до суду щодо відсторонення мене із займаної посади. Втім остаточне рішення прийматиме суд", – розповів Роман Тимків.

Також Тимків пояснив, що на час, поки він перебував СІЗО, Олександра Гофнара справді призначали в. о. директора Львівського борнетанкового заводу. Втім таке рішення було тимчасовим.

"Олександр Гофнар керував заводом протягом моєї відсутності. Наразі у нас немає офіційного документа від "Укроборонпрому" про моє відсторонення. Тому я продовжую свою роботу", – додав Тимків.

Нагадаємо, 14 липня Національне антикорупційне бюро затримало директора Львівського бронетанкового заводу за підозрою у корупції.

Того ж дня державний концерн "Укроборонпром" оприлюднив інформацію про відсторонення Тимківа від виконання своїх обов’язків на час проведення розслідування. Керуючим призначили його заступника Олександра Гофнара.

Наразі Варіанти чекають на офіційний коментар щодо даної ситуації від "Укроборонпрому".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.07.2017 15:10 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.