В центре внимания:

Директор однієї з фірм Львівщини незаконно приватизував землю у Трускавці

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як встановили правоохоронці, у 2014 році директор фірми на Львівщині, що є одним із трьох засновників підприємства, незаконно без проведення експертної оцінки приватизувала земельну ділянку та нежитлове приміщення в Трускаві за заниженою вартістю.
Вартість приміщення, що належало фірмі, незаконно оцінили для продажу у 3 800 тис грн, а вартість землі – у 86 800 грн, однак експертна оцінка вартості майна не проводилася.

Правоохоронці з'ясували, що вартість землі і приміщення була занижена, відтак, два засновники фірми не доотримали 258 тис грн.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364-1 Кримінального кодексу України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).
За вчинення цього правопорушення передбачене покарання у вигляді штрафу від 150 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років та зі спеціальною конфіскацією.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

07.08.2017 17:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.