В центре внимания:

Дискусія з другом Володимира Путіна

Дискусія з другом Володимира Путіна

Український учений-релігієзнавець Ігор Козловський у вівторок, 13 березня, написав у мережі Facebook: «Сьогодні відбулася зустріч з Президентом Чеської Республіки Мілошем Земаном. Розмова була конструктивною і торкалася цілої низки сучасних політичних питань. Ми полемізували і не завжди погоджуватися один з одним, але це не порушувало загальної атмосфери бесіди. Я також висловив щиру подяку пану Президенту за його активну участь у моєму звільненні з полону».

Президент Чехії Мілош Земан має стійкий імідж проросійського політика. Зокрема, він висловлювався проти санкцій Євросоюзу щодо Росії. А реально скандальною стала його теза про те, що захоплення Криму росіянами є «доконаним фактом», і українській владі не залишається нічого іншого, як взяти з Росії якусь компенсацію за це.

Напередодні Ігор Козловський сказав у інтерв’ю «Радіо Свобода», що робитиме все можливе, аби Мілош Земан почув про страждання українського народу, почув, що це – не «громадянський конфлікт», а російська агресія. Наскільки це вдалося, наразі невідомо.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 0:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.