В центре внимания:

Для проведення гастолів в Україні російські виконавці мають отримати дозвіл від СБУ

СБУ розробила порядок для організаторів гастрольних заходів в Україні, про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

Зокрема, організатор гасторів із Росії має не пізніше ніж за 30 днів до дня заходу подати до СБУ запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина Росії до участі у заході.

Він має надати СБУ відомості про місце, дату та час їх проведення, а також назву гастролів, сценічний псевдонім учасника заходу, його належність до творчих колективів. У свою чергу, СБУ протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь.

При укладанні договору з артистом організатор гастролей має врахувати, що законні підстави для недопущення росіянина до України можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на запит.

За порушення норм закону організатором гастролей передбачається адміністративно-господарська відповідальність у формі штрафу в розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат.

Нагадаємо, 5 жовтня Верховна Рада затвердила обмеження та заборони на проведення гастрольних заходів в Україні.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.11.2017 14:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.