В центре внимания:

Для Солсбері рекомендовано велике прання

Для Солсбері рекомендовано велике прання

Головний лікар Великої Британії Саллі Девіс у неділю, 11 березня, повідомила, що приблизно пів тисячі осіб, які обідали у ресторані Zizzi або відвідували паб Mill у цьому англійському місті, рекомендовано випрати одяг і ретельно протерти вологою серветкою свої телефони, сумки і прикраси.

Річ у тім, що сліди нервово-паралітичного газу, використаного для отруєння колишнього подвійного розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, виявлено в пабі та ресторані, де обоє перебували, перш ніж втратили свідомість від отруєння. Розслідування цього замаху на вбивство триває сьомий день. Представники влади повідомляють, що батько й донька Скрипалі залишаються у «критичному, але стабільному стані» у лікарні Солсбері. Поліцейський, який також отруївся, і надалі недужий, але може підтримувати бесіду з членами своєї сім’ї. За словами представників влади, ризик зараження для населення залишається низьким.

Раніше ЗМІ повідомляли, що офіційні особи Сполученого Королівства контактують з американськими і європейськими союзниками про скоординовані заходи у відповідь, якщо буде встановлено, що Москва стоїть за цим отруєнням. Як твердять, британські фахівці вже визначили застосовану речовину, але наразі її не називають.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.03.2018 17:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.