В центре внимания:

Донбас під пильною увагою ОБСЄ

Донбас під пильною увагою ОБСЄ

Прес-центр штабу АТО у четвер, 12 квітня, розповідає у мережі Facebook про візит до міста Соледара Спеціального представника Голови Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) у складі Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на Сході України Мартіна Сайдіка. Гість прибув у прифронтову зону, щоб зустрітися з керівництвом української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

Зустріч мала робочий характер. Мартін Сайдік цікавився поточною діяльністю, завданями та роллю СЦКК. Гостя поінформували про найбільш болісні на сьогодні проблеми у справі відновлення інфраструктури Донбасу. Чи не найскладнішими з них є ненадання протилежною стороною гарантій безпеки для проведення ремонтно-відновлювальних робіт на критично важливих об’єктах інфраструктури Донбасу та недотримання окупаційними адміністраціями режиму припинення вогню.

Учасники перемовин також обговорили питання реалізації Мінських угод, зокрема ключової ролі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у врегулюванні конфлікту на лінії розмежування сторін

А чергове зведення прес-центру штабу АТО із зони бойових дій цього дня повідомляє, що минулої доби російсько-терористичні війська здійснили 38 обстрілів українських позицій. При цьому не раз застосовували міномети. Ворог вів також снайперський вогонь. На щастя, жоден український воїн учора не постраждав.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.04.2018 13:39 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.