В центре внимания:

Дослідники Bellingcat звинувачують Росію

Дослідники Bellingcat звинувачують Росію

Про це 20 жовтня пише сайт «Deutsche Welle», аналізуючи оприлюднену учора світлину із зображенням зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) «Бук» на вулицях Макіївки. Експертно-журналістська група Bellingcat вважає нову фотографією підтвердженням того, що малазійський Boeing рейсу MH17 був збитий російським знаряддям смерті.

За оцінкою групи дослідників, характерні особливості зафіксованого на фото «Бука» цілковито збігаються з тим, що видно на правому борту «Бука-332», сфотографованого у Росії майже за 4 тижні до катастрофи. Звідси випливає й категоричний висновок про те, що літак «Малайзійських авіаліній» збито російським «Буком». У повідомленні Bellingcat прямо сказано: «…Коли був опублікований дев’ятий доказ присутності на Сході України установки, що належала Збройним силам Російської Федерації, жодних сумнівів в цьому бути не може».

Boeing-777, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий над територією Донецької області 17 липня 2014 року. Всі 298 людей, що були на борту, загинули. Слідство триває.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.10.2017 11:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.