В центре внимания:

До кінця року в Україну надійдуть 78 габаритно-вагових комплексів

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

Укртрансбезпека отримала першу поставку із 26 габаритно-вагових комплексів, за допомогою яких в областях контролюватимуть вагу великогабаритного транспорту.

"Сьогодні ми презентували 26 нових пересувних габаритно-вагових комплексів, які вже незабаром роз‘їдуться по областях України пильнувати автошляхи. Це перша партія зі 78 комплексів, які були придбані на кошти, надані Міністерству Європейською Комісією. Решта машин має надійти до кінця року. Причому, це універсальні лабораторії, які фактично можуть здійснювати весь комплекс контрольно-дозвільних функцій транспортної інспекції і з наступного року буду обладнанні системою відеонагляду та зв'язку з центральними серверами Мінінфраструктури", – написав Володимир Омелян.

За його словами, вкладаючи кошти у ремонти доріг в Україні, потрібно також стежити, аби їх правильно експлуатовували.

"Якщо по щойно відремонтованій дорозі їде вантажівка в 60, 80 чи взагалі більше 100 тонн (було й таке), а за нею ще з десяток таких самих, то за лічені тижні дорога перетворюється на колію, йде тріщинами і за півроку стає розбитим шляхом. Такого більше не буде", – додав Омелян.

Зазначимо, габаритно-ваговий контроль в Україні запровадили у 2016 році. Тоді на дорогах працювало близько 25 старих комплексів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.11.2017 15:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.