В центре внимания:

До ув’язненого Павла Гриба не пустили лікарів

До ув’язненого Павла Гриба не пустили лікарів

19-річного українського юнака, що був викрадений з території Білорусі та вивезений у Росію, зараз утримують у Краснодарському слідчому ізоляторі (СІЗО). Павло Гриб страждає через важку недугу і потребує щоденного специфічного лікування. Інакше виникає пряма загроза його життю. Однак у четвер, 12 жовтня, стало відомо, що українським лікарям, які спеціально приїхали, щоб обстежити хлопця, не надали можливості з ним зустрітися.

Один з членів групи українських медиків хірург Василь Притула розповів кореспондентові «Радіо Свобода»: «Ми зв’язувалися і зі слідчим, який займається справою Павла Гриба, слідчий сказав, що він зайнятий, і про час, коли він має звільнитись і організувати зустріч, він теж не сказав. Потім ми написали скаргу місцевому керівництву ФСБ – від консульства і від нас, лікарів. І написали звернення до місцевої прокуратури, що нам відмовили в зустрічі з Павлом Грибом». Наразі це все, що можна зробити в умовах російського свавілля.

Зазначимо, що Європейський суд з прав людини звертався до російських органів влади з проханням залучити українських фахівців до медичного обстеження Павла Гриба і надання йому кваліфікованої допомоги. Однак і це було проігноровано

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.10.2017 22:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.