В центре внимания:

ДТЕК збільшив закупівлю вугілля із Львівсько-Волинського вугільного басейну

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу енергохолдингу "ДТЕК".

Найбільший приватний енергохолдинг ДТЕК збільшив закупівлю вугілля газових марок у державних шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну у січні-вересні 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року на 6,3% – до 521 тисячі тонн.

"Збільшення закупівель на 6,3% порівняно з минулим роком викликано збільшенням виробництва електроенергії на ТЕС, що працюють на газовій групі вугілля, у зв'язку з зупинкою постачання антрациту через блокаду ОРДЛО та приорітетом розвитку власного виробника", – йдеться в повідомленні компанії.

У вересні з шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну для потреби "ДТЕК Західенерго" було відвантажено 75 тисяч тонн вугілля. Порівняно з вереснем 2016 року збільшення закупівлі становить 39%.

На початку червня в. о. гендиректора компанії "ДТЕК Енерго" Дмитро Сахарук заявив, що холдинг планує цьогоріч купувати вугілля газової групи у державних шахт в режимі 50 тисяч тонн на місяць. За даними Міненерговугілля, видобуток енергетичного та коксівного вугілля в Україні в січні-серпні 2017 року скоротився на 11,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 26,175 мільйона тонн. На держпідприємствах за цей період видобуток вугілля скоротився на 16,4% — до 4,4 мільйона тонн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.10.2017 19:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.