В центре внимания:

ДФС підписала контракти на реконструкцію МПП Рава-Руська та Шегині - нардеп Михайло Хміль

Про це повідомив член групи з міжпарламентських зв'язків з Польщею, нардеп Михайло Хміль, який був присутній при підписанні контрактів в рамках виконання міжнародного договору між урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги.

Михайло Хміль, наголошує, що підписання контрактів дозволить вже цього року приступити до ремонту, а 2020 року - завершити реконструкцію.

„При умові оперативного погодження контрактів Міністерством фінансів Польщі будівельні роботи можуть розпочатись уже літом і мають бути зреалізовані до 2020 року", - сказано у повідомлені.

Підписання угод відбулося між керівництвом ДФС та двома польськими фірмами, які виграли тендер на здійснення робіт із реконструкції пунктів пропуску Рава-Руська (близько 1,5 млн. євро) та Шегині (близько 15 млн. євро.)

Наступного тижня очікується підписання угоди щодо реконструкції міжнародного пункту пропуску Краківець (6,9 млн. євро).

"Реконструкція згаданих пунктів пропуску дасть можливість чітко розмежувати смуги для вантажного, пасажирського та легкового транспорту, а також частково автоматизувати роботу митників, зокрема через автоматичне зчитування номерних знаків з транспортних засобів. У результаті матимемо скорочення часу митного огляду, а відповідно і зменшення черг на українсько-польському кордоні" - наголошує Михайло Хміль.

Нагадаємо, загальна сума польського кредиту на умовах пов'язаної допомоги становить 100 мільйонів євро. Кошти з нього розподілені наступним чином: 25 мільйонів на оптимізацію трьох пунктів пропуску (ДФС), 7 мільйонів для Державної прикордонної служби та 68 мільйонів євро на ремонт прикордонних автомобільних доріг для Укравтодору.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.03.2018 22:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.