В центре внимания:

Дірка у безпеці Королівського флоту

Дірка у безпеці Королівського флоту

Її цілком випадково виявив власник звичайного безпілотного літального апарата, який вирішив відзняти з повітря найбільший британський авіаносець «Королева Єлизавета». Але дрон випадково сів на палубу. Про цей курйозний випадок повідомляє 14 серпня низка інтернет-порталів України з посиланням на ВВС.

Як твердить сам пілот, зазвичай безпілотники уникають посадки на металеві конструкції, для цього у них вбудована протиаварійна система. Однак, цей таки опустився на палубу. А коли вітер вщух, успішно піднявся у повітря й полетів геть. Але що найцікавіше, цього ніхто не помітив!

«Я міг би причепити на дрон три кілограми вибухівки Semtex і залишити її на палубі… Я міг бути ким завгодно. Моя помилка повинна відкрити очі на дірку в безпеці», – обурювався чоловік у розмові з журналістами, однак попросив не називати його імені.

За даними BBC, авіаносець «Королева Єлизавета» коштує 3 мільярди фунтів стерлінгів (майже $ 3,9 мільярда). Коли про інцидент стало відомо у Міністерстві оборони Великої Британії, його представник повідомив, що з цього приводу буде проведено розслідування. До слова, у США Пентагон дозволив військовим збивати або примусово відключати дрони, які порушують безпілотну зону навколо військових баз чи створюють загрозу для об’єктів.

Світлини зроблено камерою дрона.

Дірка у безпеці Королівського флоту

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.08.2017 17:26 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.