В центре внимания:

Екс-радник президента США постав перед судом

Екс-радник президента США постав перед судом

У п’ятницю, 1 грудня, колишньому раднику Дональда Трампа з національної безпеки Майклу Флінну було оголошено звинувачення у спробі ввести в оману Федеральне бюро розслідувань США (ФБР). У той сам день відбулося й перше судове засідання. На запитання судді про те, чи визнає він свою провину, Майкл Флінн лаконічно відповів: «Так, сер».

Таким чином він підтвердив факт надання неправдивих свідчень ФБР, однак уточнив, що діяв за вказівкою команди президента, і заявив про готовність співпрацювати із слідством, «щоб все виправити».

Майкл Флінн пішов у відставку в лютому 2017 року, після того як з’ясувалося, що раніше під час свого затвердження у Конгресі він приховав інформацію про контакти з російським послом у США Сергієм Кисляком. Відставці передувала серія телефонних розмов між обома фігурантами. Як пише сайт «Deutsche Welle», у суді Майкл Флінн визнав, що, не маючи відповідних повноважень, обговорював телефоном з Сергієм Кисляком санкції Вашингтона проти Росії, а згодом дав неправдиві свідчення про зміст цієї розмови.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.12.2017 22:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.