В центре внимания:

«Епопея зі шкільними автобусами»: на Львівщину придбали 42 машини, – Мандзій

Про це сьогодні повідомила під час прес-конференції директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, передає кореспондент Варіантів.

"Станом на сьогодні на Львівщині закупили 45 нових автобусів, адже та епопея зі шкільними автобусами тягнеться ще з минулого року. Це є 42 автобуси для перевезення школярів і ще 3 – для перевезення дітей з особливими освітніми потребами", – розповіла Любомира Мандзій.

За її словами, наразі процес закупівлі триває, і до кінця року у Львівській ОДА планують отримати ще 26 автобусів для шкіл області.

"Безперечно, у нас буде ще проблема з автобусами, але ми намагаємося зробити все, аби діти отримували якісну освіту", – додала Любомира Мандзій.

Зазначимо, навесні мінстр освіти і науки України Лілія Гриневич наголошувала, що для Львівщини потрібно докупити ще майже 100 "Школяриків". Придбання шкільних автобусів на 70% здійснюватиметься державним коштом, а ще 30% повинні надати органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, минулого року на Львівщині виникли проблеми із тендером на придбання 90 шкільних автобусів, адже восени Антимонопольний комітет скасував закупівлю Львівської ОДА. Відтак частина львівських школярів змушена була самостійно добиратися у школи, які розташовані у сусідніх селах.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.08.2017 15:27 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.