В центре внимания:

Жирові рифи лондонської каналізації

Жирові рифи лондонської каналізації

Виявляється, є й такі, названі за аналогією з кораловими. Запроваджено навіть спеціальний термін – «жирберг», що походить від слів «жир» і «айсберг». Про ліквідацію одного з них, як повідомляє 4 листопада сайт ВВС, рапортувала влада британської столиці.

Була це велетенська брила жиру та різних предметів довжиною 250 метрів і вагою в 130 тонн, яка заблокувала каналізацію на сході Лондона у тунелі ще вікторіанської епохи. На боротьбу з нею у асенізаторів компанії Thames Water пішло понад два місяці. Над вилученням жирберга трудилася команда з восьми осіб, фінальну частину роботи довелося виконувати вручну звичайнісінькими лопатами.

Видання розповіло також, як виникають жирберги. Винні в усьому недбайливі мешканці. По-перше, приготувавши їжу на маслі чи іншому жирі, люди зливають непотрібну жирну рідину в раковину на кухні ще гарячою. А у каналізаційних трубах вона застигає і закупорює їх. По-друге, є погана звичка викидати в унітаз вологі серветки, тампони, колготки, підгузники і багато іншого, часом зовсім несподіваного. Усе це застряє у жирі в каналізації. Так утворена маса починає розростатися до гігантських розмірів.

Світлини компанії Thames Water.

Жирові рифи лондонської каналізації

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.11.2017 15:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.