В центре внимания:

Жорсткі запитання шефу німецької дипломатії

Жорсткі запитання шефу німецької дипломатії

Напередодні виборів до бундестагу, що відбудуться наступного місяця, у Німеччині може розгорітися політичний скандал. Партія «Союз-90» / «зелені» хоче почути, що скаже міністр закордонних справ Зигмар Габріель про вечерю з президентом Росії Володимиром Путіним і колишнім канцлером ФРН Герхардом Шредером, якому надають місце у наглядовій раді нафтового концерну «Роснєфть». Про це заявила співголова фракції «зелених» у бундестазі Катрін Герінг-Еккардт в інтерв’ю газеті Tagesspiegel. Воно оприлюднене у четвер, 24 серпня.

Є підозри, що пан Шредер намагається використовувати чинного очільника німецького зовнішньополітичного відомства для просування інтересів певних кіл Росії. Якщо такі застереження підтвердяться, то цим Німеччина завдасть образи усьому Євросоюзу й створить проблеми собі.

«Це аж ніяк не приватна справа, коли Шредер, будучи лобістом «Газпрому» і кандидатом у члени наглядової ради «Роснєфті», організовує багатогодинну зустріч Габріеля з главою російської держави. Габріель повинен розповісти, які теми обговорював на цій зустрічі», – наголосила пані Гёрінг-Еккардт. Перш за все йдеться про те, чи торкалися учасники вечері таких тем як «Північний потік – 2» і послаблення антиросійських санкцій.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.08.2017 1:23 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.