В центре внимания:

Забіг у вишиванках до Дня Незалежності України

Забіг у вишиванках до Дня Незалежності України

На Русанівській набережній у Києві 24 серпня відбувся IV «Забіг у вишиванках», приурочений до Дня Незалежності України. Головною символікою забігу стали українські народні вишиванки, вбрані в які учасники долали дистанції в один, п’ять і десять кілометрів, а для зовсім маленьких учасників був організовано забіг на 100 м. Цього року у змаганнях брали участь мешканці українських міст і діаспори, серед яких — Нью-Йорк, Філадельфія, Вашинґтон, Дубай, Вотерфорд і Лісабон.
«Місія забігу — об’єднати та залучити якнайбільше українців навколо спортивних подій, культивувати здоровий спосіб життя та виховувати сильну і здорову націю. Ми раді вітати на своїх заходах і дітлахів, і дорослих. Приємно зазначити, що у змаганнях взяли участь навіть люди з обмеженими можливостями», —розповіла Наталія Галацан, президент Федерації любителів спорту.
Усі зібрані кошти з благодійного забігу будуть передані Віталію Бельдяеву, 24-річному бійцеві антитерористичної операції, котрий потребує термінової операції. На учасників і гостей чекала яскрава концертна програма за участі гурту «Калина» та Оксани Стебельської, а серед подарунків розіграли два квитки до Парижу (Франція).

Катерина Крюкова

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.08.2017 18:56 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.