В центре внимания:

Завдяки вдалій угоді Самбір відновлює вулиці і майданчики

Завдяки вдалій угоді Самбір відновлює вулиці і майданчики

Минув місяць після того, як Самбірська міська рада дозволила провезти через Самбір гігантські вітряки, і в місті уже триває будівництво майданчиків і тротуарів. Вольовим рішенням мера Юрія ГАМАРА місто отримає щонайменше 800 тис. грн. за нічне транспортування техніки та спрощення двох провулків. Хоча екс-команда на чолі з попереднім мером намагалися зірвати транспортування, як таке що руйнує місто.

“Численні опоненти закидали нам дискомфорт для міщан, зрізані для транспортування три дерева. Але ми не можемо залишатися законсервованим містом, закритим до європейської практики і технологій, – пояснює мер-рухівець Гамар. – Зараз бачимо, що місто заробило 800 тисяч гривень усього за лічені дні і без втрат. Самбірчани навіть не помітили
транспортування вітряків. Уже тривають, як і погоджували, реконструкції у місті за рахунок фірми-транспортера вітряків – “Карпатський вітер”. На вулиці Шухевича постелили новий газон для футбольного поля. Його купили закордоном за майже півмільйона гривень. Осучаснили площу Хмельницького. Коштом перевізника стелимо плитку та облаштовуємо простір лавочками.
Погоджуємо, якими будуть нові автодорожні кільця. Зараз чудова змога їх переобладнати набагато зручніше, не використовуючи бюджетні гроші. Ми не можемо заробляти лише з податків чи чекати дотацій. Усвідомлюємо свою відповідальність за місто і те, що мусимо заробляти на себе самі”, – пояснив Гамар.

Усі роботи завершаться впродовж двох тижнів.

Прес-служба партії ВОЛЯ-РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у Львівській
області

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.07.2017 15:13 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.