В центре внимания:

Загальнобудинковий лічильник газу встановлюватимуть лише за згодою мешканців будинку

Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу. Це рішення підтримали 325 народних депутатів.

Зокрема, у законі йдеться, що загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку та передбачається, що встановлення індивідуальних лічильників природного газу може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів та суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території за рахунок тарифу на розподіл природного газу.

Крім того, законом передбачається, що у разі ненадання співвласниками багатоквартирного будинку згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника газу суб'єктам господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, припинення розподілу природного газу таким споживачам забороняється.

Також законом встановлено, що встановлення індивідуальних лічильників природного газу може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів та суб'єктів господарювання за рахунок тарифу на розподіл природного газу.

Крім того, законом змінено термін встановлення індивідуальних лічильників газу з 1 січня 2018 року на 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, на початку грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг перерахувала вартість тарифів для ЛМКП "Львіводоканал".

Відтепер вартість повірки лічильників не входитиме у склад тарифів на воду.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.12.2017 9:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.