В центре внимания:

Загарія реконструйовуватиме у Львові басейн "Динамо"

Загарія реконструйовуватиме у Львові басейн

Колишній начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія є керівником громадської організації "Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України", якій сьогодні виконком Львівської міськради надав містобудівну документацію на реконструкцію комплексу басейну "Динамо", що на вул. В. Стуса, 4.

Відповідну інформацію Варіанти отримали за допомогою онлайн-сервісу перевірки контрагентів YouControl.

Дмитро Загарія, який очолював Нацполіцію Львівщини з 2014 по 2016 роки, є керівником ГО "Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України" з 25 грудня 2015 року.

А засновниками громадської організації є Володимир Псюк, Віктор Яцковець, Леся Кулинець. Статутного капіталу організація не має.

Однак як писали Варіанти раніше, на реконструкцію комплексу басейнів "Динамо" громадській організації, за попередніми даними, потрібно близько 50 млн грн.

Загарія реконструйовуватиме у Львові басейн

(клікніть на зображення для збільшення)

Зазначимо, сьогодні під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий цікавився, яким коштом громадська організація здійснюватиме реконструкцію. Також він висловив побоювання, що на місці басейну "Динамо" можуть з'явитися нові житлові багатоповерхівки.

Також згідно з даними YouControl, ДФС Львівщини протягом 2014-2017 років видавала ГО "Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України" ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами. Станом на 1 квітня минулого року всі ліцензії анульовано.

Загарія реконструйовуватиме у Львові басейн

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.02.2018 16:52 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.