В центре внимания:

Замовник убивства Дениса Вороненкова вже відомий

Замовник убивства Дениса Вороненкова вже відомий

Його ім’я назвав генеральний прокурор України Юрій Луценко у понеділок, 9 жовтня на брифінгу. Це російський кримінальний авторитет Володимир Тюрін. За даними слідства, саме він є організатором вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Як твердять, злочин було організовано і профінансовано в обмін на отримання певних преференцій від Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії.

Самому Володимиру Тюріну, а також ще двом підозрюваним – Юрію Василенкові та Ярославу Левенцю, заочно оголошено підозру в організації вбивства. Також Юрій Луценко повідомив, що Генеральна прокуратура скерувала до Москви запит про екстрадицію російського громадянина Володимира Тюріна в Україну. Місцезнаходження Юрія Василенка і Ярослава Левенця наразі невідоме.

Випливла також одна деталь, що дає підстави розглядати ще й особистий мотив злочину. З’ясувалося, що Володимир Тюрін – колишній чоловік вдови Дениса Вороненкова Марії Максакової. Юрій Луценко наголосив, що сам покійний мав що сказати у справі президента-втікача Віктора Януковича, але цим убивством був усунутий як свідок.

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми Денис Вороненков, який отримав українське громадянство, був застрелений у Києві 23 березня цього року. Його охоронцю вдалося поранити кілера, але той невдовзі помер в лікарні

Світлина з місця вбивства Дениса Вороненкова.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.10.2017 21:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.