В центре внимания:

За два дні спеки на Пустомитівщині згоріло 2500 кв м пшениці

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначив т.в.о директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук, протягом 9 та 10 серпня на території сільгоспугідь Пустомитівського району виникали пожежі. Вогонь знищив 2500 кв м пшениці.

"Жнива – напружена для хліборобів пора та період високої пожежної небезпеки, яку створюють спекотна погода, а також людська недбалість та безвідповідальність. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання залишків сухої стерні", – розповів Олександр Харчук.

Відтак Львівська ОДАзакликає мешканців області та керівників суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися правил пожежної безпеки під час жнив.

Нагадаємо, нещодавно Львівська ОДА запропонувала Мінекології у 10 разів збільшити розмір штрафів за самовільне спалювалювання сухої трави.

Додамо, за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 340 грн. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, штрафи зростають вдвічі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.08.2017 2:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.