В центре внимания:

За 15 років «Полімінерал» отримав більше 70 млн грн на закриття рудника у Стебнику

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні у рамках свого візиту на Львівщину перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, на консервацію рудника №2, що на території ПАТ "Стебницького гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал", з 1999 до 2014 року з резервного фонду держбюджету виділили 9 млн грн, потім ще 46,5 млн грн.

"Усього, разом з коштами місцевого бюджету, – 73,5 млн грн. Але попри це бачимо, що проблема залишається", – наголосив Степан Кубів.

Він додав, що наразі потрібно напрацювати новий, якісний проект консервації рудника №2, оскільки попередній уже не відповідає вимогам часу. А також здійснити фінансування першочергових робіт за рахунок місцевого бюджету.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля. Створення робочої групи з озслідування обвалу ініціювала облрада наприкінці жовтня.

Крім цього Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу". B уряді це питання є на контролі Мінрегіонбуду.

На моніторинг ситуації, що проводитимуть фахівці-екологи Івано-Франківського національного інституту нафти і газу, а також німецької фірми K-UTEC AG, виділено з обласного бюджету 1,483 млн грн. Також поблизу утвореного провалля змінили русло річки аби запобігти ймовірним проваллям.

Детальніше про цю ситуацію публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.11.2017 1:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.