В центре внимания:

Зброя, як атрибут шкільного учителя

Зброя, як атрибут шкільного учителя

Наразі, пише у четвер, 22 лютого, сайт «Deutsche Welle», це лише пропозиція, яку висловив Дональд Трамп. Президент США провів зустріч з тими, що вижили під час масового вбивства в одній із шкіл у Флориди.

Нагадаємо, що 14 лютого у місті Паркленді загинуло не менше 17 осіб. Нападник, 19-річний Ніколас Круз, затриманий поліцією. Після теракту стало відомо, що ще на початку січня невідомий чоловік подзвонив у ФБР і розповів про дивні повідомленнях Ніколаса Круза у соцмережах та його плани влаштувати бійню в школі. Анонім також попередив, що у хлопця є вогнепальна зброя. Крім того, мати Ніколаса кілька разів викликала поліцію через агресивну поведінку сина. Однак, правоохоронці не вжили жодних заходів.

Дональд Трамп, розмірковуючи над тим, як не допустити надалі подібних злочинів, на зустрічі із його свідками запропонував озброїти вчителів. Їм також варто пройти тренінги щодо володіння зброєю. На думку Президента США, це потрібно для того, щоб працівники шкіл були в змозі дати відсіч можливим злочинцям. Окрім того, слід посилити контроль за продажем зброї.

Світлина з сайту «Deutsche Welle»: зустріч свідків трагедії з Дональдом Трампом.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.02.2018 13:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.