В центре внимания:

Звинувачені у тероризмі відмовляються свідчити

Звинувачені у тероризмі відмовляються свідчити

Служба безпеки України (СБУ) у понеділок, 16 квітня, на своєму офіційному сайті розповідає про перебіг досудового розслідування у справі щодо позафракційного народного депутата Надії Савченко і керівника центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.

Через значний суспільний інтерес до цього кримінального провадження, слідчі у стислі терміни проводять необхідні дії, спрямовані на швидке, повне та неупереджене дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень, з’ясування ступеня участі та вини кожного співучасника. Як зазначено, наразі Надія Савченко і Володимир Рубан «користуючись своїми процесуальними правами, відмовляються від дачі показань слідству».

У березні, позбавлену депутатського імунітету Надію Савченко, яку підозрюють у плануванні теракту, суд заарештував до 20 травня. Як твердять у Генпрокуратурі, вона була спільницею Володимира Рубана, затриманого 8 березня при спробі перевезення великої кількості зброї з окупованої території Донецької області.

Світлина: Володимир Рубан і Надія Савченко.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.04.2018 3:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.