В центре внимания:

Земельний кадастр України стає усе повнішим

Земельний кадастр України стає усе повнішим

Інформаційна агенція ЗІК 26 грудня з посиланням на Держгеокадастр повідомляє, що до земельної бази даних вже внесено інформацію про 73% земель. У переважній більшості вони мають сільськогосподарське призначення.

Державний земельний кадастр – це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, а також про їх цільове призначення та обмеження у використанні. Кадастр містить дані про кількісну та якісну характеристику земель, їх оцінку, розподіл між власниками та користувачами.

Впродовж 2017 року зареєстровано 1 302 758 земельних ділянок та видано 1 115 376 витягів про земельну ділянку із Державного земельного кадастру. Торік було зареєстровано 982 154 ділянки та видано 1 182 152 витяги.

У поточному році Державний земельний кадастр одним із перших у світі перевели на технологію Blockchain. Це забезпечує надійну синхронізацію даних, унеможливлює їх підміну внаслідок зовнішнього втручання, а також надає можливість здійснювати громадський контроль за системою.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

27.12.2017 2:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.