В центре внимания:

Знай наших!

Знай наших!

У неділю, 15 квітня, Президент України Петро Порошенко написав у мережі Twitter: «За останні чотири роки нам вдалося не просто відродити армію, а й перетворити ЗСУ (Збройні Сили України – ред.) на одну з найбільш ефективних армій у Європі».

Черговим підтвердженням цього глава держави назвав участь наших десантників у курсі з контр-штурмових дій S.W.A.T. у Польщі, де наші військові показали найкращі результати.

Як стало відомо з інших джерел, впродовж тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics). Він відбувся неподалік польського міста Познані. Участь брали військовослужбовці Збройних Сил України, Великої Британії та Ліванської Республіки. Найкращий результат показали українські військові, учасники бойових дій на Сході країни.

Для довідки: S.W.A.T. – підрозділи в американських правоохоронних органах, які використовують легке озброєння армійського типу та спеціальні тактики в операціях з високим ризиком, де потрібні здібності та навички, що виходять за межі можливостей звичайних поліцейських.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.04.2018 20:29 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.