В центре внимания:

Знущання над українським юнаком у Росії тривають

Знущання над українським юнаком у Росії тривають

У четвер, 1 лютого, Краснодарський крайовий суд відмовив у апеляції на запобіжний захід Павла Гриба. Відтак його й далі незаконно утримують під вартою у місцевому слідчому ізоляторі.

Як повідомила сестра в’язня Ольга Гриб, адвокат дізнався про судове засідання за добу до визначеної дати та й то випадково. Своєю чергою адвокат розповів, що Павло дуже виснажений, скаржиться на біль у шлунку і животі. Загальний стан хлопця можна оцінити як депресивний, що є свідченням значного психологічного тиску.

Ольга Гриб наголосила, що у її брата немає ані ліків, ані хоча б мінімального дієтичного харчування, якого потребує стан його здоров’я. Тому внутрішня кровотеча може відкритись у будь-який час, а фахівців з хвороби Павла у Краснодарі нема.

Нагадаємо, що Павло Гриб зник у Білорусі торік 24 серпня. Він розповів, що на автостанції Гомеля його викрали невідомі особи в цивільному і передали іншим невідомим у якомусь лісі. Понад добу юнака тримали у приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області Росії, де формально оформили арешт.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.02.2018 0:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.