В центре внимания:

Зустріч лідерів США і КНДР стала реальністю

Зустріч лідерів США і КНДР стала реальністю

Сенсаційне запрошення Кім Чен Ина у ніч на п’ятницю, 9 березня, переказав Дональду Трампу радник президента Південної Кореї Чон Ий Йон, який раніше відвідав Пхеньян і тепер перебуває у Вашингтоні. При цьому ще й вручив відповідного листа.

Отож, керівник Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин запропонував президенту США Дональду Трампу «якомога швидше» провести переговори і з цією метою запросив його відвідати Пхеньян.

За словами Чон Ий Йона, Дональд Трамп прийняв запрошення і готовий провести такі переговори у травні. Кім Чен Ин також погодився тимчасово припинити всі ядерні та ракетні випробування в КНДР і визнав, що планові військові навчання США і Південної Кореї повинні тривати.

Білий дім офіційно підтвердив, що запрошення прийняте, а дата і місце переговорів будуть узгоджені пізніше. Вашингтон «з нетерпінням» чекає відмови Північної Кореї від ядерної програми, але вважає, що всі санкції і максимальний тиск повинні зберігатися, йдеться у повідомленні адміністрації США.

На початку цього тижня радник президента Південної Кореї зустрічався з главою КНДР в Пхеньяні і після цього вилетів до Вашингтона. Чон Ий Йон зазначив, що тиск на КНДР має тривати, аж доки слова Пхеньяна не будуть «підтверджені справою».

Світлина Reuters.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.03.2018 12:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.