В центре внимания:

Зухвалий хід адвокатів Віктора Януковича

Зухвалий хід адвокатів Віктора Януковича

Його здійснено у понеділок, 11 грудня, в Оболонському районному суді Києва, де триває розгляд справи про державну зраду президента-втікача. Його захист вдався до нового тактичного ходу – спробував ледь чи не перекинути вину за анексію Росією Криму на активістів Євромайдану.

Для цього вибудувано такий собі ланцюжок начебто причинно-наслідкового зв’язку. Як заявив адвокат Віталій Сердюк, 14 лютого 2014 року з Києва до Сімферополя повертався автобус з учасниками акції «Стоп-Майдан. І на одному із блокпостів їх жорстоко побили невідомі. Факт набув широкого розголосу на півострові. Натомість правоохоронні органи української влади не вжили жодних заходів, аби покарати винних. І це вплинуло на подальші події у Криму.

Тут незрозуміло, на яких підставах тих «невідомих» можна вважати «активістами Майдану». Але далі відбулося ще цікавіше – адвокат попросив долучити потерпілих кримчан до справи про держзраду Віктора Януковича. І тут усе переплуталося. Сторона захисту несподівано виступила із звинуваченням на адресу свого клієнта. Натомість прокурор висловився проти – на його думку, незрозуміло, які дії чи бездіяльність екс-президента спричинили шкоду потерпілим. Відтак суд почав набувати ознак комічності. Хоча насправді тут не до сміху.

Світлина: адвокат Віталій Сердюк.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.12.2017 14:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.