В центре внимания:

Зіпсувати інавгурацію Володимиру Путіну

Зіпсувати інавгурацію Володимиру Путіну

Про такі плани опонентів чинного президента Росії розповідає у четвер, 12 квітня, інтернет-видання «Радіо Свобода». Отож, один з основних лідерів антипутінських політичних сил Олексій Навальний оголосив про проведення масових акцій 5 травня .Тобто – за два дні до урочистої церемонії вступу Володимира Путіна на посаду. Опозиційний політик закликає людей вийти на вулиці, щоб висловитися проти цензури, корупції, бідності та нерівності.

Олексій Навальний планує завчасно подати заявки на проведення мітингів у різних містах Росії. Якщо ж влада відповість відмовою, опозиціонер пропонує людям таки вийти на масові акції.

Вибори президента Росії відбулися 18 березня. На них переміг чинний глава держави Володимир Путін. Він зайняв цю посаду вже у четвертий раз. Олексій Навальний у виборах участі не брав. Його не допустили через судимість у справі, яку Європейський суд з прав людини визнав незаконною.

Нагадаємо, що подібна акція відбулася після попередніх президентських виборів. 6 травня 2012 року десятки тисяч росіян вийшли на Болотну площу в Москві проти переобрання президента Володимира Путіна. Тоді відбулися сутички з поліцією. Понад чотири сотні людей були затримані. Влада визнали ці події масовими заворушеннями і порушила кримінальну справу. До відповідальності було притягнуто 35 осіб, 20 з них отримали терміни ув’язнення.

Світлина: Олексій Навальний.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.04.2018 1:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.