В центре внимания:

З експозиції у Львівській картинній галереї зникли 5 експонатів

Про це сьогодні повідомив заступник гендиректора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького Ігор Лесь, передає кореспондент Варіантів.

За його словами, декілька тижнів тому у Львівській галереї мистецтв проводилась виставка спілки народних художників Данії, на якій було представлено 64 експонати.

"Було 64 предмети, це такі буклети, друковані типографським способом. І під час експозиції зникло 5 предметів. Всі ці експонати були закріплені за доглядачами залів, які не догледіли. Ми провели внутрішнє розслідування. Ми намагалися роботи роздрукувати, бо вони є в електронному вигляді. Та вартість цих 5 експонатів становить 140 євро, будемо відшкодовувати її", – розповів Ігор Лесь.

За його словами, трьох оглядальників галереї мистецтв через пропажу мистецьких експонатів звільнять і через суд стягнуть 140 євро, аби виплатити компенсацію.

Нагадаємо, взимку директор Львівської картинної галереї Тарас Возняк заявив про зникнення 95 стародруків та двох рукописів.

Втім і Нацполіція Львівщини, і екс-директорка департаменту культури і релігій Львівської ОДА Христина Береговська заявляли, що стародруки не зникли з картинної галереї вмить.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.10.2017 0:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.