В центре внимания:

З 2018 року в Україні запрацює біометричний контроль

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив сьогодні президент України Петро Порошенко, Україна з 1 січня 2018 року почне проводити біометричний контроль на держкордоні. Тут запрацює система фіксації біометричних даних осіб.

"Хочу заявити, що у відповідності до рішення Ради національної безпеки і оборони, яке днями буде оприлюднено, система фіксації біометричних даних у пунктах пропуску через державний кордон має запрацювати з 1 січня 2018 року", – наголосив Петро Порошенко.

За його словами, ця система дозволить повноцінно запрацювати єдиній національній системі біометричної верифікації та ідентифікації громадян.

Нагадаємо, випуск нового паспорта у вигляді ID-картки стартував 11 січня 2016 року. У перший день в Україні було оформлено близько 100 нових паспортів.

Як заявляла раніше директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик, через запровадження безвізового режиму з ЄС, мешканці масово звертаються за виготовленням біометричних паспортів до Центрів надання адміністративних послуг Львова.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.09.2017 1:26 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.