В центре внимания:

Камбала ледь не вбила рибалку

Камбала ледь не вбила рибалку

Випадок, про який розповідає 13 жовтня сайт ВВС, британський медик Метт Харрісон назвав найбільш незвичайним у своїй професійній практиці.

Це сталося на пірсі морського курорту Боскомб, що у передмісті англійського міста Борнмут. Місцевий 28-річний рибалка, ім’я якого не повідомили, за популярною традицією поцілував першу спійману рибу. Як твердять, цей жест повинен принести щастя. Та сталося навпаки. 14-сантиметрова морська камбала вислизнула з рук і буквально встрибнула у рот чоловікові. Той перестав дихати і пережив зупинку серця прямо на місці. Працівникам швидкої допомоги вдалося в машині прибрати рибу з горла потерпілого за допомогою щипців. Медбрат Метт Харрісон згодом розповів: «Нам треба було якомога швидше витягти рибину з пацієнта, інакше він би просто не доїхав до лікарні».

Діяти треба було швидко, але обережно. Якби риба проскочила далі у горло чи від неї відірвався б шматок, шанси на порятунок одразу щезали. На щастя все закінчилося добре. Цікаво, чи будуть далі дотримуватися традиції цілування риби у цьому місті?

Світлина: пірс популярного морського курорту Боскомб, з якого постраждалий ловив рибу.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.10.2017 16:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.