В центре внимания:

Кара за «шкідливу діяльність Росії»

Кара за «шкідливу діяльність Росії»

На сайті Міністерства фінансів США у п’ятницю, 6 квітня, з’явилася інформація про запровадження санкцій проти 24 російських бізнесменів і чиновників, що включені до так званої «Кремлівської доповіді». Обмежувальні заходи, окрім того, накладені на 14 компаній.

У переліку значаться найвпливовіші російські олігархи з оточення Володимира Путіна – Олексій Міллер, Ігор Ротенберг, Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Віктор Вексельберг, а також Кирило Шамалов, якого ЗМІ називали зятем російського президента. Вписали туди й кілька дуже високопоставлених чиновників. Наприклад – міністра внутрішніх справ Володимира Колокольцева, очільника Національної гвардії Росії (Росгвардія) Віктора Золотова, керівника Федеральної служби нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) Олександра Жарова, губернатора Тульської області Олексія Дюміна.

У Сполучених Штатах будуть заморожені всі активи компаній і приватних осіб, які потрапили під санкції. Американцям також забороняється вести будь-який бізнес з фігурантами цих списків.

Коментуючи сьогоднішнє рішення, міністр фінансів США Стівен Мнучін пояснив, що санкції не пов’язані з конкретними правопорушеннями, а введені у відповідь на «шкідливу діяльність Росії». Йдеться про покарання Москви за всі її діяння останнього часу, включаючи анексію Криму, підтримку сирійського режиму і спроби підірвати західну демократію.

Світлина: очільник «Газпрому» Олексій Міллер теж потрапив до числа покараних.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.04.2018 20:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.