В центре внимания:

Китайська компанія ремонтуватиме одну із доріг на Львівщині

Про це повідомляє Укрінформ.

Сьогодні Укравтодор підписав договір з китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd про ремонт аварійних ділянок дороги Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам'янка та частини дороги Київ – Харків –Довжанський.

Як заявила директор ДП "Укрдорінвест" Олена Криворучко, це перший випадок, коли в рамках проектів дорожньої галузі в Україні, що фінансуються за рахунок міжнародних фінансових організацій, буде працювати китайська компанія.

"Сьогодні ми підписали два значних контракти загальною вартістю понад 90 мільйонів доларів в рамках реалізації Другого проекту поліпшення безпеки руху і стану доріг, що фінансується за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Це був тривалий процес, в результаті якого представники МБРР схвалили саме компанію Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd", –наголосила Олена Криворучко.

Нагадаємо, наприкінці травня Гройсман відвідав Львівщину та проінспектував стан дороги Львів – Тернопіль, а ще у серпні стартував ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стий.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.10.2017 17:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.