В центре внимания:

Києву не страшні «друзі Кремля»

Києву не страшні «друзі Кремля»

Австрійське Інтернет-видання Profil у понеділок, 12 лютого, оприлюднило в інтерв’ю з Президентом України Петром Порошенком.

На запитання, чи не турбує його включення партії з проросійським курсом до уряду Австрії, глава нашої держави відповів: «Уряд висловився за збереження санкцій проти РФ за невиконання Росією Мінських угод. Ми розглядаємо санкції як мотивацію для Росії сісти за стіл переговорів і, нарешті, реалізувати Мінські угоди. Це також звернення до росіян: припиніть вбивати українців. Я не можу собі уявити, що будь-яка європейська країна може це заперечити. Тому ЄС підтримує санкції проти Росії за недотримання Мінських угод, за військову агресію на Сході моєї країни і за незаконну анексію Криму. І я задоволений сильним голосом Австрії».

За словами Петра Порошенка, Канцлер Себастьян Курц розповів йому про урядову програму, де гарантовано, що Австрія збереже санкції проти Росії.

Як відомо, Австрійська партія свободи, що увійшла до нового австрійського уряду, висловлюється за скасування антиросійських санкцій та має угоду про співпрацю з партією Володимира Путіна «Єдина Росія».

Світлина: Петро Порошенко і Себастьян Курц.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.02.2018 22:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.