В центре внимания:

Київський тріумфатор має нове серце

Київський тріумфатор має нове серце

Україна для португальського співака Сальвадора Собрала дорога тим, що тут він досяг найбільшого у своїй мистецькій кар’єрі успіху – став переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Вже тоді було відомо, що у нього дуже серйозні проблеми з серцем. Через хворобу довелося навіть пропустити тиждень репетицій.

І ось у неділю, 10 грудня, сайт ВВС з посиланням на португальське видання Publico повідомив, що 27-річному Сальвадорові Собралу успішно провели операцію з пересадки серця. Довелося чекати кілька місяців, перш ніж знайшли відповідного донора. У вересні тріумфатор київського «Євробачення» навіть змушений був тимчасово припинити концертну діяльність. Але зараз усі хвилювання вже позаду

Інтерв’ю співак ще не дає. Але видання наводить розповідь хірурга Мігеля Абекасіса: «Операція пройшла успішно. Він дуже добре підготувався до неї, цей молодий чоловік чудово розумів усі складнощі майбутньої процедури». Лікар попередив також, що реабілітація займе чимало часу, але зате при сприятливому збігу обставин Сальвадор Собрал зможе жити абсолютно нормальним життям.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.12.2017 21:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.