В центре внимания:

Київ: акція біля каплиці Московського патріархату

Київ: акція біля каплиці Московського патріархату

У суботу, 3 січня, понад дві сотні протестувальників вимагали знести цю споруду, розташовану поблизу фундаменту Десятинної церкви. Кореспонденти інтернет-газети «Українська правда» повідомляють про скандування активістами гасел – «Геть ФСБ!», «Геть злочинців!», «Геть московського попа!». Учасники акції вважають будову незаконною.

До храму також прийшли на суботню літургію віряни Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Між ними та протестувальниками виникали словесні перепалки, а час від часу й штовханина. Територію патрулювали поліцейські й при потребі втручалися у події, щоб не допустити сутичок.

Учасники акції вимагають звільнити з під арешту архітекторів Олександра Горбаня та Олексія Шемотюка, яких Шевченківський райсуд Києва днями заарештував на 2 місяці за спробу підпалити Десятинний монастир УПЦ МП. Згодом прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у мережі Facebook повідомила, що прокуратура буде відстоювати пом’якшення запобіжного заходу двом заарештованим.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.02.2018 22:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.