В центре внимания:

КНДР попереджає про загрозу ядерної війни

КНДР попереджає про загрозу ядерної війни

У понеділок, 4 грудня, починаються спільні військово-повітряні навчання США і Південної Кореї. Маневри отримали назву «Vigilant Ace» і за планом триватимуть п’ять днів. У них візьмуть участь близько 12 тисяч американських військовослужбовців, понад 230 бойових літаків, включаючи багатоцільові винищувачі п’ятого покоління Lockheed Martin F-22 Raptor і бомбардувальники Lockheed Martin F-35 Lightning II.

Політичне і військове керівництво Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) вже заявило, що сприймає цей вишкіл як «явну і всебічну провокацію», що може привести до застосування атомної зброї. Відповідальність за можливу ескалацію конфлікту офіційний Пхеньян покладає на Сполучені Штати, які називає «палієм війни». Про це у неділю, 3 грудня, повідомила газета Центрального комітету Трудової партії Кореї «Нодон сінмун».

Нагадаємо, що у КНДР 28 листопада здійснено черговий запуск балістичної ракети. Вона була випущена в напрямку Японського моря і впала в 250 кілометрах від узбережжя Японії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.12.2017 23:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.