В центре внимания:

Конкурс перевізників у Львові планують оголосити через місяць

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, конкурс на визначення перевізників на автобусних маршрутах містах оголосять у кінці квітня або першій декаді травня.

"На кінець квітня, або першу декаду травня, ми виходимо на оголошення конкурсу про визначення перевізників на автобусних маршрутах. Після цього визначаємо переможців, з якими будемо укладати договори. Можливо прийдуть інші перевізники і буде конкуренція та збільшиться кількість маршруток на ринку", – наголосив Сергій Бабак.

За його словами, тариф на проїзд у львівських маршрутках наразі не планують збільшувати, адже "невідомо, хто виграє конкурс".

Нагадаємо, наприкінці березня Львівська міськрада вирішила підписати тимчасові договори на 3 місяці із 5 перевізниками міста: ЛК АТП-1, ТзОВ "Фіакр", ТзОВ "Міра і К", ПАТ "АТП-14630" та ТзОВ "Успіх-БМ" .

А ще у середині березня у міськраді зазначили, що вони не знають, коли проведуть конкурс перевізників, оскільки Кабмін хоче прийняти постанову, яка передбачає зміну правил його проведення.

Сам конкурс на визначення у Львові маршрутних перевізників заморожений ще з лютого 2017 року через заборону Дніпровського суду. Наразі з приватними перевізниками Львівська міська рада заключає лише тимчасові договори.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.04.2018 22:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.