В центре внимания:

Контртерористична операція у Тбілісі

Контртерористична операція у Тбілісі

Найновіші дані про неї оприлюднила у четвер, 23 листопада, Служба державної безпеки Грузії (СДБ). Масштабна спецоперація відбулася напередодні на вулиці Святого отця Габріела Юродивого. Під час збройної сутички убиті три підозрюваних у тероризмі іноземці. Їх імена не названо. Четвертий член тієї ж групи, громадянин Грузії Різван Горнакашвілі був заарештований ще до початку операції і зараз дає свідчення.

Також загинув один і отримали поранення троє бійців частин спецпризначення. Поранених вже відвідав прем’єр-міністр Георгій Квірікашвілі. У заяві для преси очільник грузинського уряду попросив громадськість з розумінням поставитися до неможливості, на цьому етапі, розкриття всіх подробиць проведеної операції.

Втім, компетентні джерела стверджують, що іноземці, які загинули під час бойових дій у Тбілісі – вихідці з Чечні. Вони, начебто, воювали у Сирії або в Іраку на боці угруповання «Ісламська держава» і зараз намагалися повернуться до Чечні через територію Грузії. В орендованій ними квартирі виявлено багато зброї.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.11.2017 14:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.