В центре внимания:

Контр-концерт для російського артиста

Контр-концерт для російського артиста

Про нього у суботу, 18 листопада, розповідає сайт «Радіо Свобода». Інцидент стався в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі, де мав намір виступити з моновиставою «Над балаганом небо…» російський актор і художній керівник театру «Сатирикон» Костянтин Райкін.

За свідченнями очевидців, до приміщення увійшла група активістів на чолі з колишнім керівником одеського відділення «Правого Сектору» Сергієм Стерненком. Коли протестувальники попрямували до сцени, артист швидко її покинув. Адміністрація театру прийняла рішення скасувати концерт. Потім між активістами і глядачами почалася словесна сутичка. Прибула поліція. Учасники акції пояснили свої дії тим, що в 2014 році Костянтин Райкін підтримав російську анексію Криму.

Популярність цього артиста в Одесі значною мірою пов’язана з іменем його батька. Аркадій Райкін – широко відомий у часи СРСР гуморист єврейського походження. Дозволяв собі виступати з гострою сатирою, але робив це настільки коректно та інтелігентно, що не мав серйозних проблем з владою.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.11.2017 14:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.